شرایط خرید از دات‌چین

سلامت و کیفیت کلیه محصولات دات‌چین توسط بازرسان دات‌چین از هر لحاظ کنترل شده و پس از تایید به انبار تهران حمل می شوند.

ثبت نام در سایت و ارائه شماره تماس و آدرس الزامیست. هر سفارش بر اساس آدرس ثبت شده برای شما ارسال می‌گردد، لذا شما بعد از ثبت هر سفارش امکان تغییر آدرس دریافت سفارش را ندارید.

سفارش ها در روز های شنبه تا سه شنبه از ساعت 9:00 تا 17:00 و چهارشنبه از ساعت 9:00 تا 12:00 توزیع می شوند. در روزهای شنبه تا سه شنبه، سفارش های ثبت شده تا ساعت 15:30 در همان روز  و سفارش های ثبت شده پس از آن، فردای روز ثبت سفارش ارسال خواهد شد. در روزهای چهارشنبه، سفارش های ثبت شده تا ساعت 11:00 در همان روز و سفارش های ثبت شده پس از آن در روز شنبه هفته بعدش ارسال می شود. 

اگر از خریدتان منصرف شدید، میتوانید تا نیم ساعت پس از ثبت سفارش با شماره  88767514-021 تماس بگیرید و سفارش تان را تغییر یا لغو کنید.

پرداخت به سه صورت پرداخت آنلاین با استفاده از درگاه پرداخت الکترونیکی بانک سامان، پرداخت نقدی در محل به مامور تحویل سفارش دات‌چین و به‌وسیله کارت های بانکی مقدور می باشد. مامور دات‌‌چین مجهز به دستگاه کارتخوان سیار (P.O.S) می باشد.

دات‌چین کلیه مناطق تهران را پوشش می دهد.

در تهران، مامور تحویل سفارش دات‌چین مسئول توزیع مرسولات می باشد. در خارج از تهران، پست تیپاکس مرسولات پستی رو ارسال می کند.

هزینه‌ی حمل و ارسال مرسولات در تهران برای خریدهای کمتر از 100 هزار تومان، مبلغ 6 هزار تومان و برای خریدهای بیش از 100 هزار تومان رایگان خواهد بود. هزینه حمل و ارسال کالا به خارج از تهران بر اساس هزینه پست بتیپاکس بوده و بر عهده خریدار می‌باشد.

در هنگام تحویل سفارش، امکان وارسی و در صورت تمایل بازگرداندن کالا وجود دارد.

در زمان تحویل سفارش، مرسوله خود را حتما با فاکتور دریافتی چک کنید و از صحت آن اطمینان حاصل کنید.

دات‌چین به کلیه دفاتر، شرکت ها و بنگاه های اقتصادی، تجاری، سیاسی، فرهنگی، هنری، صنعتی ... خدمات ارایه می دهد. جهت ثبت سفارش و اطلاع از قیمت های فروش عمده و شرکتی با ما تماس بگیرید. در صورت تقاضا، فاکتور رسمی هم صادر می شود. لازم به توضیح است که سفارش های عمده و شرکتی به سفارش های بیش از دو میلیون تومان اطلاق می شوند. 

پسته های موجود در فروشگاه مستقیما از مزارع دات چین واقع در رفسنجان تامین می شود. به علاوه، دات چین یک شبکه توزیع مواد غذایی سالم و مرغوب است. سایر محصولات دات‌چین‌ را کشاورزان زحمتکش در مزارع شان در نقاط مختلف ایران تولید می‌کنند.